Acil para lazım kredi çekemiyorum

Acil paraya ihtiyacı olan çalışmak isteyen ama iş yokluğu dolayısı ile çalışamayan, atama bekleyen evde oturan ve paraya ihtiyacı olanların tamamı için tüm ayrıntıları bu haberimizden detaylandırdık.

Acil para lazım yorumları ile sizlere bir kaç tüyo ve tavsiye vereceğiz. Acil paraya ihtiyacım var kredi de çekemiyorum ben şimdi nereden para bulacağım diyenler için bir kaç örnek ve tavsiye vermek istiyoruz.

Tabiki buradan vereceğimiz tavsiyelerin birini bir kaçını ya da tamamını uygulamış olabilir ve yeni bir fikriniz de bulunabilir arkadaşlarım. Siz değerli katılımcılarımızın bu konuya yazacağı yorum ile belki de acil para bulmak durumunda olan diğer kullanıcıların hayatları kurtulacaktır. Dolayısı ile lütfen katılım ve yeni fikirlerimizi buradan en aşağıdan yorum bölümünden diğer arkadaşlarımız ile paylaşalım.

Acil Para için Ne yapmamanız gerekiyor ?

İşi zorlaştırmayın arkadaşlarım, para durumu hayat memat meselesi olsa bile tefecilerden kredi ile para çekmek kişilerden faizli para bulmak, sizin hayatınızı iyice zora sokacaktır. Parayı çektiğinizde ya da bu tefecilerden aldığınızda o anı kurtaracaksınız ama emin olun ödeme vadesi geldiğinde de kara kara düşüneceksiniz. Üstelik çok fazla faiz ödeyeceksiniz ?

Acil Para Lazım Çalışmak istiyorum ama iş yok ?

Acil para lazım ve çalışmak için işte bulamıyorsanız biraz girişimci olarak eşiniz ya da sevgilinizin üzerine para kazabileceğini düşündüğünüz, ilgili yaşadığınız şehirdeki mahalle ya da beldede insanların gerçekten ihtiyacı olacağını düşündüğünüz küçük bir simit pastane, tatlıcı vs gibi bir işyeri açmak için KOSGEB başvurusu yapabilir ve çok az faiz ve ileri tarihlere ötemeli krediler kullanabilirsiniz. Bunu yapabilir ve prosedürlere uyarsanız emin olun herşeyden daha rahat edeceksiniz.

Yok yok benim işyeri açma durumumda yok yinede acil para lazım ?

Türk insanının kafası her türlü para bulma hususunda inanılmaz çalışıyor. Bir arkadaşınıza beyaz eşya aldırıp yok pahasına satabilir, acil ihtiyacınızı giderebilir, daha sonra arkadaşınıza taksitle ödeyebilirsiniz, tabiki ödeyebilirseniz. Alın işte arkadaşınızdan da oldunuz. Oysa size 5 bine almıştı kredi kartı ile bu beyaz eşyayı siz 2 bine sattınız. Ee ne olacak şimdi ? Olacak birşey yok battınız. !

Buraya kadar yazdıklarımızı, bankaların kara listesinde olduğunuz göz önünde bulundurarak yazdık. Tabiki böyle bir durum söz konusu değil ise bankalardan acil ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

EN HIZLI ŞEKİLDE ACİL İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR TIKLAYINIZ

Bu arada aşağıdaki konumuza da tıklayabilirsiniz.

ACİL BANKA HARİCİ KREDİ VEREN YERLER KURUMLAR KURULUŞLAR HANGİLERİDİR ?

 Yorum Gönder

Etiketleri :